.

.

Трговија на големо 10Pairs Бакар Верзија Долго Лист Уво Алпинист Накит Обетки Злато Пердув Жените Студ Обетки Додатоци Подароци

Трговија на големо 10Pairs Бакар Верзија Долго Лист Уво Алпинист Накит Обетки Злато Пердув Жените Студ

DEN 451.00
DEN 479.52
-6 %
Достапност

Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
Трговија на големо 10 Pair/Многу Симпатична Мики Маус Earring Studs Месинг Brincos Накит Сребро Злато се Зголеми Злато Позлатен Earings За Деца Девојки
Нов и висок квалитет. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.

Метална боја:
Сребро, Злато, Воскресна Бог
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Долго Лист
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Earring
earings:
Долго Лист
МАЛ:
Brincos
обетки за жени:
жените обетки
клипот на обетки:
телото пирсинг накит
жените обетки:
животно студ обетки
онлајн шопинг индија:
моден обетки
боја:
18K Злато Сребро Злато се Зголеми Позлатен
is_customized:
Yes
Големина:
25mm*5mm
R

Производи во категоријата