.

.

Нова Голема Очекување на Студ Обетки за Жените Двоен Круг Круг Обетки Накит Уво Студ Висок Квалитет (E0644)

Нова Голема Очекување на Студ Обетки за Жените Двоен Круг Круг Обетки Накит Уво Студ Висок Квалитет (E0644)

DEN 269.00
DEN 282.72
-5 %
Достапност


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандарди
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E0644
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Клучни зборови:
Двоен Круг Круг Студ Обетки
За Производот:
100% Сосема Нов накит и Висок Квалитет
Големина:
30.5 мм*43.5 mm
Занает:
Титаниум Позлатен/Платина Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Функција:
Висок степен на светло-постојаност
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
Пакет:
Заштитна пакет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Производи во категоријата