.

.

KIVN Мода Накит Правоаголник 8x10mm CZ Кубни Циркони Студ Двојно Двострано Симулирани Бисер Обетки за Жените Роденден Подароци

KIVN Мода Накит Правоаголник 8x10mm CZ Кубни Циркони Студ Двојно Двострано Симулирани Бисер Обетки за

DEN 329.00
DEN 620.64
-47 %
Достапност


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Нашите симулирани скапоцен камен смола двострано студ обетки се мода напред шик. Направени на родиум позлатен Месинг со симулирани сина или зелена jade или симулирани tanzanite, Црвена, Мат Црвена, Розова,се Зголеми Розова,Мат Голи итн..овие двојно студ обетки се женски и забава. Нашата модна изјава обетки ќе liven до било неутрална облека. Размислете за купување на еден од нашите трендовски обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сафир, Розова, Виолетова, Аква
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
21OLA1640
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот
Назад Наоѓање:
Пост-Назад
R

Производи во категоријата