.

.

Нови 2017 Перформанси Луксузни Стомакот Танцување Египетскиот Костими Ориентален Танц 2 парчиња на Жените Стомак Танц Костим Градник Појас

Нови 2017 Перформанси Луксузни Стомакот Танцување Египетскиот Костими Ориентален Танц 2 парчиња на Жените

DEN 2563.00
DEN 2726.40
-6 %
Достапност


содржи : 1 x градник + 1 x појас
(не се вклучат и други )
Совети : item вклучуваат градник и појас, не вклучуваат здолниште, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум тоа пред да нарачате, ви благодариме!
Големина на Табелата ( единица : cm) Градник Големина Големина на ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина на Градите Биста Флуктуација Биста Јазот Првенство Големина S 75 C 34 C 72.5 - 77.5 cm 90cm 12.5 - 15cm C M 80 C 36 C 77.5 - 82.5 cm 95cm 12.5 - 15cm C L 85 C 38 C 82.5 - 87.5 cm 100cm 12.5 - 15cm В Појас за Должина S 80 - 85cm M 80 - 85cm L 85 - 90cm Што 's во пакет? 1 x градник, 1 x појас (не се вклучени здолниште)
Изберете Здолниште за да одговара со овој костим :

Големина:
S, M, L
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WJ01122
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Затворање Тип:
Прилагодливи одговара
Стил:
Ориентален стил стомак танц костим
Објектот се вклучени:
Градник и појас
боја:
Сребро.
Појас Должина:
85cm, 90cm
Танц Тип:
Стомакот Танцување
градник големина:
34/75C, 36/80C, 38/85C
Големина:
S, M, L
R

Производи во категоријата