.

.

2018 Жените Стомак Танц Додатоци Појас Танц Облека Половината Појас Бел бисер Тело Накит

2018 Жените Стомак Танц Додатоци Појас Танц Облека Половината Појас Бел бисер Тело Накит

DEN 451.00
DEN 564.00
-20 %
Достапност


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GN-ADPS49
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Материјал:
Rayon
Тип:
стомакот танц, хип
Стил:
стомакот танц појас
превез:
Стомакот Танц Триаголен Shawl
Здолниште Детали:
стомакот танц
R

Производи во категоријата