.

.

1 Парови Стомак Танц Индиски Костим Додатоци Монистра Bollywood Танц Жените Злато Горниот Armband Индискиот Накит

1 Парови Стомак Танц Индиски Костим Додатоци Монистра Bollywood Танц Жените Злато Горниот Armband Индискиот

DEN 422.40
Достапност


Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#PS22
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Затворање Тип:
Hook-up
Стил:
Индиски танц armband
Објектот се вклучени:
1 Пар на Armband
боја:
Злато
Превозот тип:
Бесплатен превозот
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Испорака Детали:
брод од предмети во 2 дена
R

Производи во категоријата