.

.

Племенски Стомак Танц Година Перформанси Циганска Здолниште Пеперутка Полн Круг Flamenco Здолниште Жените Циганска Стомак Танц Здолништа Chiffon

Племенски Стомак Танц Година Перформанси Циганска Здолниште Пеперутка Полн Круг Flamenco Здолниште

DEN 1317.00
DEN 1416.00
-7 %
Достапност


Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Здолниште должина Укажуваат на тоа висина М 72 - 100cm 90cm 155 - 165cm L 80 - 105cm 96cm 165 - 180cm Она што е во пакет? 1 x здолниште, не вклучуваат врвот и хип шамија
Цел 2 парчиња Облека тука :

Големина:
M, L
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#DN001
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Стил:
стомакот танц здолниште
боја:
Црна/црвена, Црна/розова
Објектот Вклучуваат:
1 x здолниште
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Нето -Тежина :
0.8 kg
Големина:
M, L
R

Производи во категоријата