.

.

Евтини 12 Бои Стомак Танц Облека 3 Слоеви Заврши Хип Шамија Прилагодливи Одговара Tassel Жените Стомак Танц Tassel Појас

Евтини 12 Бои Стомак Танц Облека 3 Слоеви Заврши Хип Шамија Прилагодливи Одговара Tassel Жените Стомак

DEN 713.00
DEN 758.40
-6 %
Достапност


Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Свила,Лен,Rayon,Микрофибер,Кашмир,Најлон,Бамбус Влакна,Акрилик,Модални,Полиестер,Spandex,Ацетат,Памук,Viscose,Polyethersulfone
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На:
#J00575
Слоеви:
3 Слоеви
Затворање Тип:
Прилагодени одговара (вратоврска дизајн)
Стил:
стомакот танц монета појас
Рака Должина:
45см
боја:
Повеќе Бои
Објектот Вклучуваат:
1* хип појас
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Големина:
W 82cm * H29cm
R

Производи во категоријата