.

.

Големина S-XL Стомакот Танцување Облека Племенски 2 парчиња Поставени Монети Градник, Tassel Хип Шамија Племенски Стомак Танц Костим Поставите Перформанси

Големина S-XL Стомакот Танцување Облека Племенски 2 парчиња Поставени Монети Градник, Tassel Хип Шамија

DEN 2009.00
DEN 2160.00
-7 %
Достапност


Големина:
S
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Акрилик,Lycra,Полиестер,Polyethersulfone,Ацетат,Свила,Кашмир,Spandex,Најлон,Модални,Viscose,Бамбус Влакна,Памук,Rayon,Микрофибер
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На:
#WJ00025
Затворање Тип:
Две кука-и-око
Стил:
Племенски танц костим
боја:
Црна, Кафе
панталони половината:
Еластична корселе
Појас Затворање:
Чипка-Up
Поддршка Тип:
Underwire
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Објектот Вклучуваат:
2-парчиња одговараат ( Врвот, хип појас и панталона)
градник големина:
34C, 36C, 38C, 40D
R

Производи во категоријата