.

.

12 Бои Циганска Танц Перформанси Жените Циганска Танц Полн Круг Лен Здолниште Жените Стомак Танц Племенски Здолништа

12 Бои Циганска Танц Перформанси Жените Циганска Танц Полн Круг Лен Здолниште Жените Стомак Танц Племенски

DEN 1392.00
Достапност


содржи : само здолниште не се вклучат и други
Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Колковите Здолниште Должина Полн Круг Една големина 68 - 120cm 80-128cm 96cm 160cm Инчи 26.8 - 47.2 инчи 31.5 - 50 инчи 37.8 инчи 63 инчи Што е во пакет? 1 x здолниште, не вклучуваат појас.

Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#Q00230
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
стомакот танц здолниште
здолниште дизајн:
Страна сплит здолниште
боја:
Црвена, fuchsia, кралска сина, злато, тиркизна
Објектот Вклучуваат:
1* Танц здолниште (Не се вклучени во синџирот)
Нето тежина:
0.8 KG
Погоден Половината:
64cm-120cm
Должина:
96cm
Танц Тип:
Стомакот Танцување
R

Производи во категоријата