.

.

Колекционерски предмети Исклучителна Тибетската сребро статуата на Медицина Буда Бесплатен превозот

Колекционерски предмети Исклучителна Тибетската сребро статуата на Медицина Буда Бесплатен превозот

DEN 3072.00
DEN 3839.52
-20 %
Достапност


Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.

Тема:
Будизмот
Бренд Име:
EASTCODE
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Денот на таткото подароци:
Подароци
Божиќ подароци,:
Божиќ
Денот на благодарноста подароци:
Денот на благодарноста
Бесплатен превозот :
превозот
евтини транспорт:
транспорт
Дома Декор:
оркестарот
R

Производи во категоријата