.

.

Тибетската бронза обложени сребро Будистички Phurpa Тибет Dorje Phurba статуа 51 cm Бесплатен превозот

Тибетската бронза обложени сребро Будистички Phurpa Тибет Dorje Phurba статуа 51 cm Бесплатен превозот

DEN 7680.00
DEN 9599.52
-20 %
Достапност

Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.

Тема:
Будизмот
Бренд Име:
EASTCODE
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
R

Производи во категоријата