.

.

Ретки Азија 4 Кинески стара Кина бакарна монета нож валута Бесплатен превозот

Ретки Азија 4 Кинески стара Кина бакарна монета нож валута Бесплатен превозот

DEN 1420.00
DEN 1775.52
-20 %
Достапност


Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус . Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.

Тема:
самовила
Бренд Име:
EASTCODE
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
R

Производи во категоријата