.

.

НОВИ оригинални лаптоп делови за DELL ALIENWARE 17D 2 HDD CADDY ЗАГРАДАТА DPN:CN - 0FN03H слободни nyloks

НОВИ оригинални лаптоп делови за DELL ALIENWARE 17D 2 HDD CADDY ЗАГРАДАТА DPN:CN - 0FN03H слободни nyloks

DEN 528.00
Достапност

Нашите Работно Време : од понеделник до петок(Кинески Празници исклучени) 09 : 30 до 18 : 30( UTC+8 ) Сите одговори ќе бидат во рок од 24 часа (Саб. Рок на плаќање : Ние го прифаќаме aliexpress плаќање само, не ја прифатите ниедна капка превозот. Услови на продажба : Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
Опис
Име
DELL ALIENWARE 17 D 2 HDD ЗАГРАДАТА
Дел Број CN-0 FN03 H
Состојба
Нови
Компатибилен DELL ALIENWARE 17 D
Пакет
Картонска кутија+меур торба
Гаранција
2months од пакетот испрати
Забелешка
Ве молиме проверете ја сликата и Fru број внимателно !Нашите productswill биде иста како и слики . Изгубени поради undelivered адреса, тоа е одговорност на купувачот.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Ве молиме не го отвори спорот за нас. & Сонцето. 2, Сите ред не го прифати наплата за не-компатибилни прашање, ве молиме љубезно се потврди пред да го купите! Вие исто така можете да контактирате со нас за компатибилен проблем пред да се купи. 4, Испорака на Канада,АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 25-45 работни дена. Испорака детали за : 1, Испорака на Русија од Воздухопловната : Генерално 25~60 работни дена 2, Испорака на Бразил од Воздухопловната : Генерално 30~90 работни дена 3, Испорака на САД б y Воздухопловната : Генерално 10-20 работни дена.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ЛУД ЗМЕЈ
Материјал:
AL
Број На Модел На:
2 AW17
Тип:
mSATA Диск за 2.5 Диск
R

Производи во категоријата