.

.

BONJOMARISA Голема Големина 34-43 Квалитет Топла Есен Зима Чевли Жените Средината на Теле Оптоварување Чевли Жена Лизга-На Pleated Јавањето Чизми

BONJOMARISA Голема Големина 34-43 Квалитет Топла Есен Зима Чевли Жените Средината на Теле Оптоварување

DEN 843.00
DEN 1405.92
-40 %
Достапност


Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина. 2.Тоа е подобро да се одберат една или две големини поголеми ако вашата нога е малку широк или instep е малку повисок. 3.Боја на името е само за референца,изберете боја како на сликата покажува,ви благодарам. 4.Бидејќи разликата на monitor display ,мало боја разликата е нормално. не се плаќаат доколку Вашиот ум љубезно разбирање ќе биде нашата најголема благодарност.Ви благодариме! : )

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
BONJOMARISA
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
rkh22-1
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Pleated
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
окно:
околу 25 см
чизми отворање:
Околу 36 см
Пета Висина:
Околу 7 см
глуждот отворање:
околу 27 см
Тежат:
за 780-820 g
R

Производи во категоријата