.

.

360 Степен Ротација Ракавица стил врвка за околу Рака Бенд Планината Рака За GoPro Херој 4 Херој 4 Сесија 3+ 3 2 Xiaoyi Акција камера

360 Степен Ротација Ракавица стил врвка за околу Рака Бенд Планината Рака За GoPro Херој 4 Херој 4 Сесија

DEN 184.00
DEN 239.52
-23 %
Достапност
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
MAOZUA
Број На Модел На:
Рака Бенд Планината Рака За GoPro Херој 4
Тип:
Скелети & Рамки
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
R

Производи во категоријата