.

.

Мотоцикл Диск Кочница Роторот 11.5 За Харли XL 883 Р Спортските 02-03 1200 XL X Четириесет и Осум 10 - FXSTBIC 1584 Ноќ Creeper 07-08

Мотоцикл Диск Кочница Роторот 11.5 За Харли XL 883 Р Спортските 02-03 1200 XL X Четириесет и Осум 10

DEN 1894.00
DEN 2630.40
-28 %
Достапност


боја:
Предни, Задни
Објектот Дијаметар:
11.5cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
29.2cm
Објектот Ширина:
29.2cm
Специјални Функции:
кочница диск роторот
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата