.

.

KEOGHS Мотоцикл Задните Сопирачки Систем Со Адаптер/заградата И 220mm 260mm Лебди Brack Диск За Хонда, Јамаха Dirt Bike Измени

KEOGHS Мотоцикл Задните Сопирачки Систем Со Адаптер/заградата И 220mm 260mm Лебди Brack Диск За Хонда,

DEN 5700.00
DEN 6000.00
-5 %
Достапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
кочница сет содржи : adelin 4 клипот кочница caliper,адаптер,диск кочница,инсталирајте завртка.
260mm поставите ние ќе ја додадете на адаптер,со што 260mm кочница диск(5 дупки) во 3 дупки.
fitment : не за некои мотоцикл,треба diy измени,внимателно пред цел.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

боја:
220 сива сет, 220 портокал сет, 220 црвен сет, 260 сива сет, 260 портокал сет, 260 црвен сет
Бренд Име:
KEOGHS
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
0.1
Објектот Должина:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Материјал Тип:
0.1
Специјални Функции:
0.1
R

Производи во категоријата