.

.

Мотоцикл Пред Caliper накладките За SUZUKI RG125 92-94 GSF250 GSX250 ШВ-Z 250 GSF400 GS500 DR800 VX800 GSX1100 91 92 93 94

Мотоцикл Пред Caliper накладките За SUZUKI RG125 92-94 GSF250 GSX250 ШВ-Z 250 GSF400 GS500 DR800 VX800

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %
Достапност

Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Позиција : Пред (Погледнете т тој накладките апликацијата подолу)
Погодни За :
SUZUKI
РГ 125 ОН 92-94 F
РГ 125 ОН ГОЛ 92-94 F
GSF 250 N 92-96 F
GSX 250 SSM 91 F
GSX 250 FL/FM 90-98 F
ЗЈЗ-Z 250 92 F
GSF 400 91-95 F
ГШ 500 89-95 F
Д-Р 800 91-93 F
- АПАРАТ VX 800 90-95 F
GSX 1100 91-94 F
1.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
911355
Објектот Должина:
14.1cm
Објектот Ширина:
3.4cm
Објектот Висина:
2.1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
R

Производи во категоријата