.

.

Wotefusi Пред накладките За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 125 TDC TDE TDJ CBX125 F 250 RSE CMX 450 CH/CJ Хонда CX GL 500 КУБИКА XBR 500 F/G/H/S [PA210]

Wotefusi Пред накладките За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 125 TDC TDE TDJ CBX125 F 250 RSE CMX 450 CH/CJ Хонда CX

DEN 471.00
DEN 511.68
-8 %
Достапност

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.

Име На Модел:
За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 125
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Хонда
Специјални Функции:
накладките
Бренд Име:
Wotefusi
R

Производи во категоријата