.

.

Мотоцикл Задните Caliper Кочница Подлога За MALAGUTI BIOG CENTRO 125 160 MBK TZR50 XP MZ 660 РБС ЈАМАХА TZR50 XP 97-00 DT125R TDR125

Мотоцикл Задните Caliper Кочница Подлога За MALAGUTI BIOG CENTRO 125 160 MBK TZR50 XP MZ 660 РБС ЈАМАХА

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %
Достапност

Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
• Одговара За :
MALAGUTI
Biog 125 односно 09-11
Centro 125ie/sl 07-11
Блог 160 односно 09-11
Centro 160 ie/SL 07-11
MBK
TZR 50 XP 00
MZ
660 РБС 95
ЈАМАХА
TZR 50 XP 97-00
ДТ 125 R 88-03
ДТ 125 ПОВТОРНО 04
TDR125 93-03
1.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Alipay е Prefered.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
054-1929
Објектот Должина:
7.1cm
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.145kg
R

Производи во категоријата