.

.

Мотоцикл Пред Caliper накладките За GOSE 22 UTS 360 G MAX 520 MAX G 525 625I G E-SSV CF500 CF500-C CF625 АТЛАС ЕВЕРЕСТ 500

Мотоцикл Пред Caliper накладките За GOSE 22 UTS 360 G MAX 520 MAX G 525 625I G E-SSV CF500 CF500-C CF625

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %
Достапност

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
100% Сосема Нов
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Позиција : Пред (Погледнете накладките апликацијата подолу)
Погодни За :
СП МОТО
СП 500-C 11-15 F
СП 500 5 B/5 C 14-15 F
СП 625-C/СИЛА X6 11-15 F
EXPLORER
АТЛАС 500/4*4 08-09 F
ЕВЕРЕСТ 500 L/4*4 08-09 С
GOSE
22 UTS 13-14 F
360 MAX 08-14 F
G 520 07-14 F
520 MAX 07-14 F
G 525 4*4 12-13 С
G 525 4*4 MAX 12-13 F
G 625 I СИТЕ МОДЕЛИ 12 F
G 625 I 4*4 12-14 F
G 625 I 4*4 MAX 12-14 F
G 625 I UTX 4*4 СТРАНА*СТРАНА 12-14 F
625 I UTS СТРАНА*НЕСАКАНИ 13-14 F
G E-SSV ЕЛЕКТРИЧНИ СТРАНА*НЕСАКАНИ 12-13 F
1.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
910824
Објектот Должина:
9.7cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
R

Производи во категоријата