.

.

Slipcovers Троседот тесни заврши сите инклузивно лизга-отпорни пресек еластична целосна троседот Покрие/крпа и Една/Две/Три/Четири седишта

Slipcovers Троседот тесни заврши сите инклузивно лизга-отпорни пресек еластична целосна троседот Покрие/крпа

DEN 906.00
DEN 2059.20
-56 %
ДостапностОна што е дома? Е светилник, можете да го осветлите ноќ посета на далечина; Е топло харбор, може да го блокира неизбежна подеми и падови во живот; Тоа е дека насоки на љубовта, продорен секој агол од животот ... Дома е тивка, домот е топло, дома е слатка, дома е исто така стабилна. Таа не може да биде прекрасен, но мора да биде во домот. Дека малку од малку на среќа, вистинска радост, секогаш да биде во можност да се облекуваат нејзината топлина. Исполнет со љубов и љубов, интимна зборови, е дебел семејство, тешки дадена.
Производот е само троседот сетови, не вклучувајќи pillowcases. детали за производот
Софа должина помеѓу 90-140cm избор Еден -седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 145-180cm избор Две-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 185-235cm избор на Три-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 235-300cm избор Четири-седишта троседот маска
Ова троседот во покрие применливи за софа која постои јаз (Во позиција на сината линија) помеѓу седиште со backrest и столовите На единечната цена е само за 1pc троседот покрие,не се вклучуваат pillowcase или други додатоци,ако сакате сет,што треба да се одржи цел одделно.

Спецификација:
single seat sofa, two seat sofa, three seat sofa, four seat sofa
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
СФТ-006
Материјал:
Синтетичка Коса
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Големина:
more
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Софа Маска
Бренд Име:
LIPEI
Шема:
Обична Обоена
R

Производи во категоријата