.

.

Трговија на големо Евтини Цена Црна Мека СТП Кожа Бедрото Високи Чизми За Жените Буци Високи Потпетици Чевли Жена Плус Големина Зимски Чизми

Трговија на големо Евтини Цена Црна Мека СТП Кожа Бедрото Високи Чизми За Жените Буци Високи Потпетици

DEN 5154.00
DEN 8736.00
-41 %
Достапност

Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
T178
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
Dipsloot
Сезоната:
Пролет/Есен
R

Производи во категоријата