.

.

Мажите Мода Темно Шарени Бизнис Тенок Одговара Долг Ракав Секојдневен Фустан, Кошула

Мажите Мода Темно Шарени Бизнис Тенок Одговара Долг Ракав Секојдневен Фустан, Кошула

DEN 277.00
DEN 277.44
-0 %
Достапност


Спецификации :
Argyle темно шарени фустан, кошула, бизнис стил.
Се одликува со долги ракави, памук мешавина, тенок одговара и копчето.
Тоа може да се покаже вашите добри телесната фигура и да направи да бидат посигурни во канцеларија.
Тип : Маица, Фустан
Пол : машки
Големина Тип : Редовна
Материјал : Памук Мешавина
Sleeve Тип : Долг Ракав
Облека за Нега : Рака-измијте
Стил : Мода, Бизнис, Неврзан
Сезони : Пролет, Лето, Есен
Прилики : Секојдневниот Живот, Канцеларија, Бизнис, итн
Карактеристики : Копче-Пред Се, Тенок Одговара, Argyle Темно Шарени
Големина Детали
Забелешки :
Вратоврската не е вклучена.
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 x Фустан, Кошула

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
8102734
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
SANWOOD
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер Влакна,Ацетат,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Формално
Стил:
Моден
R

Производи во категоријата