.

.

Бесплатно Купување Во Модерната Мијалник Дизајн Бања Тапа Топла И Ладна Вода Слив Тапа Хром Месинг Допрете Го

Бесплатно Купување Во Модерната Мијалник Дизајн Бања Тапа Топла И Ладна Вода Слив Тапа Хром Месинг Допрете

DEN 2909.00
DEN 3878.40
-25 %
Достапност


Различни земји имаат различни pinpe големини ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме или ние ќе ви ја испратиме нашата стандардна големина 1/2' за вас

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Површински Третман:
Хром
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
-
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Ладно & Топла Вода:
Yes
R

Производи во категоријата