.

.

Бања, Кујна Мини Сино Сјај LED Светло Вода Поток Тапа Допрете A8Freeshipping H02

Бања, Кујна Мини Сино Сјај LED Светло Вода Поток Тапа Допрете A8Freeshipping H02

DEN 95.00
DEN 112.80
-16 %
Достапност


Опис : Материјал : ABS Ова ДОВЕДЕ Вода Тапа одговара на повеќето чешми и LED светло ќе светне кога ќе го вклучите допрете. Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен. Нема батерии, без жица е потребно Лесно да се инсталира и да Ги отстрани светлина се активира со вода под притисок и се исклучува автоматски со вода. Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината. Ви нудиме радост & прекрасно искуство. LED емитуваат боја : Сина Надворешен навој дијаметар : 23.5 mm Објект големина : 29x23.5mm (Hx Dia) Боја : Сина
Пакување LED светло тапа x 1

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Број На Модел На:
06D2074
Функција:
led светло
Тип:
Слив Чешми
R

Производи во категоријата