.

.

Апстракт Модерна уметност cityscape сликарство Поетот Прошетка масло на платно дома декор рачно изработени Висок квалитет

Апстракт Модерна уметност cityscape сликарство Поетот Прошетка масло на платно дома декор рачно изработени

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %
Достапност

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики.Брод слики од целиот свет 4. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Контакт со нас и за други големината ако треба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата