.

.

Портрет Слики Портрет на Diego Rivera 2 Amedeo Modigliani Висок квалитет Рака насликани

Портрет Слики Портрет на Diego Rivera 2 Amedeo Modigliani Висок квалитет Рака насликани

DEN 4417.00
DEN 5136.00
-14 %
Достапност

Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Тоа е различно од испорака начин. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Контакт со нас и за други големината ако треба. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Производи кои е оштетен не се враќа. Ни остави на пораки за детали.

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
2951
M:
M2
R

Производи во категоријата