.

.

Убави Птици Маслото Оркестарот Дома Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот Платно Сликарство

Убави Птици Маслото Оркестарот Дома Дневна Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот

DEN 2635.00
DEN 4320.00
-39 %
Достапност

како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас.Освен некои далечни земји и област. Ние може да се добие одобрението за промет на големо, трговијата на мало, намалува,се прилагодите на налози.
Испорака :
1.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар.Ви благодарам многу!
2.
Повратни информации :
1.
Враќање & Наплата :
1. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар. Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.54 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Нашата цел висок квалитет на слика. Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот . Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . 100% памук дебело платно со рамка маслени
Слика Големина/Цена :
(1inch=2. Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време.

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
боја:
Сликата со рамка
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
DW2054
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
Yes
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Производи во категоријата