.

.

Модерен Дом Оркестарот 5 Панел Черепот Со Knifes 3D Слика Модерна Апстрактно Сликарство Платно Уметност Ѕид Слика За Спалната соба Формулиран

Модерен Дом Оркестарот 5 Панел Черепот Со Knifes 3D Слика Модерна Апстрактно Сликарство Платно Уметност

DEN 721.00
DEN 1386.24
-48 %
Достапност


Напомена :
Size1 : 8x10inch 2 парчиња +8x18inch 2 парчиња +8x24inch 1pcs
Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам
Тип : Оваа ставка е отпечатена на платно,а Не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.можете да примате наплата во рок од 15 дена
пакет :
За фабрика:

Големина (Инчен):
Големина 1
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Број На Модел На:
кул-3d-позадини
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
RELIABLI УМЕТНОСТ
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Употреба:
дома, бар,ресторан ,хотел ѕид декорација
Големина:
Customed Accepted
Обликот:
правоаголник
R

Производи во категоријата