.

.

Тревни Пасишта Маслото Платно Пејзаж за Дома Украси Ѕидот Уметност 40x60cm 60x90cm Прилагодено трговија на Големо и

Тревни Пасишта Маслото Платно Пејзаж за Дома Украси Ѕидот Уметност 40x60cm 60x90cm Прилагодено трговија

DEN 518.00
DEN 960.00
-46 %
Достапност


Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Ви благодариме за се што доаѓа.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас. поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот.
Боја
Многу Добра и Живописни. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек.

Големина (Инчен):
40x60cm, 60x90cm
боја:
Без рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класичен
Бренд Име:
чиста уметност простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
R

Производи во категоријата