.

.

Традиционален Кинески Зграда Мастило Сликарство Печати на Платно Водоотпорен Брод Пејзаж Ѕид Уметност за Дома Декор Мода Подароци

Традиционален Кинески Зграда Мастило Сликарство Печати на Платно Водоотпорен Брод Пејзаж Ѕид Уметност

DEN 741.00
DEN 1372.80
-46 %
Достапност


Продавачот Забелешка : 1.
Добредојдовте во мојата продавница, имајте пријатен шопинг време! поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваме!
1. Ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот слика се должи на различни бренд на набљудувачите,ве Молиме обратете се до бои се прикажани во слика
3. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Од ѕидното сликарство платно (а Не на Страна на Нафта Сликарство)
7. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
.

Големина (Инчен):
30x40 30x60 30x80
боја:
Без рамка
Материјал:
Платно
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
чиста уметност простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No
R

Производи во категоријата