.

.

Маслото возвишени срцето алфред gockel апстрактната уметност на платно рачно изработени за хотел влезот ѕид декорација

Маслото возвишени срцето алфред gockel апстрактната уметност на платно рачно изработени за хотел влезот

DEN 3674.00
DEN 4272.00
-14 %
Достапност

Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
2
Iid:
239
M:
M1
R

Производи во категоријата