.

.

уметноста на платно Танц со Алфонс Mucha уметност Висок квалитет на рачно изработени

уметноста на платно Танц со Алфонс Mucha уметност Висок квалитет на рачно изработени

DEN 5490.00
DEN 6384.00
-14 %
Достапност

Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор.
Наплата 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ни остави на пораки за детали. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. 100% Рака Насликани на платно. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена.Брод слики од целиот свет 4. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка.

Големина (Инчен):
18 X 27, 20 Х 30, 24 X 36, 30 X 45, 40 X 60, 48 X 72
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
55
Iid:
2853
M:
M3
R

Производи во категоријата