.

.

Дома Декор Исус Христос Сликање Портрет на Исус Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност Печати На Платно Подготвени да се монтира 45

Дома Декор Исус Христос Сликање Портрет на Исус Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност

DEN 912.00
Достапност


Производ Детали : Производ : Исус Христос - Свето Срце На Исус Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене. Рамка : Не, платно само Медиум : HD Giclee печати на памук платно Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Исус Chirist Печати на Платно :

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Традиционалната
Форма:
Посебна
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
R

Производи во категоријата