.

.

Апстракт платно уметност земете пет алфред gockel маслото страна се насликани сликата за дома ѕид декорација

Апстракт платно уметност земете пет алфред gockel маслото страна се насликани сликата за дома ѕид декорација

DEN 4417.00
DEN 5136.00
-14 %
Достапност

Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш.

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
2
Iid:
224
M:
M2
R

Производи во категоријата