.

.

година Бесплатен Превозот 5 Панели Модерната Мода Платно Печатени Сликарство Плажа Фотографија Отпечатена на Платно Ѕид Уметност Декорација

година Бесплатен Превозот 5 Панели Модерната Мода Платно Печатени Сликарство Плажа Фотографија Отпечатена

DEN 634.00
DEN 792.00
-20 %
Достапност

Се надеваме дека оваа цел е почеток на нашето убаво соработка и долго време пријателство.
_What форми на плаќање не те прифати?
можеме да го прифатиме Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно) и Paypal.
_Feedback
Вашата позитивни повратни информации ќе ни натера да се оди понатаму.
ЧПП-Често Поставувани Прашања
За Нашите Слики :
_Do имате гаранција и политика на враќање?
Да, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција за квалитет на вашиот масла, така што не постои ризик или главоболки за вас.
_ Може да репродуцира слики од мојата слика?
Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Ние може да наслика на вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Pls имајте предвид сите на нашите слики се формулиран /без рамка ,ако треба рамки pls контактирајте со нас за нова цена
size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x12inchx2,8x16inchx2,8x20inchx1); size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inchx2,12x24inchx2,12x32inchx1); size2 : 30x60cmx2,30x80cmx2,30x100cmx1 (12x24inchx2,12x32inchx2,12x40inchx1);
Производот Се Покаже
Детали За Производот
Слика Големина/Taille :
Рамка : Unfra med, не се подготвени да се откажам,валани во заштитна цевка. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.Производот е направен во КИНА .
_How можете да ги продаваме вашите слики на овие ниски цени?
Ние се чувствуваме уметноста треба да биде достапно за секого. Се врати превозот е купувачот одговорност, и тоа се препорачува да го врати објектот со осигурување или следење на број.

Големина (Инчен):
50cmx100cm, 80cmx150cm, 100cmx150cm
Бренд Име:
JERMYN
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
YQ105
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Рамка:
Формулиран
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Со Рамка или не?:
ПЛАТНО САМО(КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ВРАМЕНИ ОНИЕ)
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Водоотпорен:
Yes
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
R

Производи во категоријата