.

.

Професионален Уметник Снабдување Со Висок Квалитет Рачно Изработени Платно Шпански Танчерка Сликарство Flamenco Танчерка Впечаток Слика Маслени

Професионален Уметник Снабдување Со Висок Квалитет Рачно Изработени Платно Шпански Танчерка Сликарство

DEN 4783.00
DEN 9024.00
-47 %
Достапност


1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.и ве молам дозволете ми да знам што треба бел раб или не ,во спротивно ќе случаен да се наслика на раб.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Повратни информации и Контакт со нас
1.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Многу ви благодариме за вашата цел и се надеваме дека може да биде вашиот најдобар изберете
.
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име Flamenco Танчерка Уметност Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние ќе го користат платно малку поголем отколку што си ја купил големина, како што ќе купите 60x90cm ,ние ќе ви испратиме платно големина приближно 68x98cm и оставете 8-10 CM за да се поместуваат.

Големина (Инчен):
60x80cm, 60x90cm, 70x100cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Flamenco Танчерка
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Видови:
100% handpainted на платно
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина
R

Производи во категоријата