.

.

платно уметност Портрет на Анри Laurens Amedeo Modigliani маслото репродукција Висок Квалитет на рачно изработени

платно уметност Портрет на Анри Laurens Amedeo Modigliani маслото репродукција Висок Квалитет на рачно

DEN 4417.00
DEN 5136.00
-14 %
Достапност

Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Контакт со нас и за други големината ако треба. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Портрет на Анри Laurens Ориентација : Вертикална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Тоа е различно од испорака начин. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални .Се занимаваат со масла од 2000 година 3.

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
2953
M:
M2
R

Производи во категоријата