.

.

онлајн уметничка галерија Nudo Disteso Уметност од Amedeo Modigliani слики со Висок квалитет Рака насликани

онлајн уметничка галерија Nudo Disteso Уметност од Amedeo Modigliani слики со Висок квалитет Рака насликани

DEN 4417.00
DEN 5136.00
-14 %
Достапност

Производи кои е оштетен не се враќа. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. 100% Рака Насликани на платно. Контакт со нас и за други големината ако треба. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Тоа е различно од испорака начин. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи.

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
Две илјади девет сто четириесет и три
M:
M2
R

Производи во категоријата