.

.

W620F26 Прилагодено На пирамиди во Египет Платно Сликарство Ѕид Свила Постер платно печатење на DIY Ткаенина Постер ПРЕПРАТЕНА#-24

W620F26 Прилагодено На пирамиди во Египет Платно Сликарство Ѕид Свила Постер платно печатење на DIY Ткаенина

DEN 192.00
DEN 201.60
-5 %
Достапност

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Животните
Обликот:
правоаголник
Тип:
Постер
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
xxihlive
Медиум:
термички трансфер печатење
R

Производи во категоријата