.

.

Модерна Уметност животинско 16 Птици Платно сликарство Висок квалитет рака насликани

Модерна Уметност животинско 16 Птици Платно сликарство Висок квалитет рака насликани

DEN 3922.00
DEN 4560.00
-14 %
Достапност

Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Ни остави на пораки за детали. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Производи кои е оштетен не се враќа. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Контакт со нас и за други големината ако треба. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив.

Големина (Инчен):
24x24, 28x28, 30x30, 36x36, 48x48
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата