.

.

Апстракт Лав Маслото Оркестарот Почетниот Агол Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот Платно Сликарство

Апстракт Лав Маслото Оркестарот Почетниот Агол Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот

DEN 2635.00
DEN 4320.00
-39 %
Достапност


Рамка(CM)
оваа слика е со рамка, ако ви треба без рамка молам контактирајте ме! Ви благодариме!
Име На Производ :
Апстракт Лав Маслото Оркестарот Почетниот Агол Соба Оркестарот Слики Со Рамка Слика за да Висат на Ѕидот Платно Сликарство
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Подолу е Без рамка Сликарство Платно
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1. 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот .
Одржување
Ние нудиме нож сликарство, Картон на Животните, 3 D, апстракт,Средоземното Море, Портрети, стил на маслото, и така натаму. брза испорака. Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .
Враќање & Наплата :
1.

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
боја:
Сликата со рамка
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
DW2073
Рамка:
Yes
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Производи во категоријата