.

.

40*50 Валци Музика, Сликарство Боење Со Броеви Дома Декор Платно уметност cuadros decoracion Маслото слика постер DY412

40*50 Валци Музика, Сликарство Боење Со Броеви Дома Декор Платно уметност cuadros decoracion Маслото

DEN 358.00
DEN 518.40
-31 %
Достапност

Боја : прикажани како на слика 4.
Ве молиме покрие капакот на боја и кога не го користат, во случај на боја станува сува.
Внимание :
Ако се случи да има бојата на вашиот облекувам, ве молиме да се мијат веднаш.
Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на бојата недостаток. Професионални Синџирот на Снабдување : целиот синџир на набавка, за да се осигура дека секој детал е совршен за да се заврши производ. Професионален Квалитет : Само за квалитет на производи, само подобро клиент евалуација.
БИЛО КАКВИ ДРУГИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
Бројките на платно може да не бидат покриени во целост, се надевам дека не ти пречи.Материјал : Платно, Акрилна Зелена Боја и четки.Тип : Дигитални маслени
Слика Изградба :
Може да се одлучи за цртање пак, според вашата лична корист, или се врти на броевите
За бела боја и други светлина боја бојата дел, бројките лево на платно може да се види, можете да двоен употреба на боја и да се обиде да се покрие со дебел боја
Слика Шематски Дијаграм :
1 , Зелени Акрилна Боја
Користете боја директно и не додадете која било water The одговара на бројот на бојата и слика на платно да се пополни во боја. Ве молиме погледнете го следи реалниот ефект фидбек од страна на клиентите.

Големина (Инчен):
без Рамка, Рамка со
Бренд Име:
слика мачка
Тип:
Масла
Број На Модел На:
4050412
Предмети:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
боја:
микс
Шема:
Сон топол воздух балон
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Производи во категоријата