.

.

Платно сликарство Amedeo Modigliani уметнички дела Маж со Цевка (Нотарот на Убаво) Рачно насликани Висок квалитет

Платно сликарство Amedeo Modigliani уметнички дела Маж со Цевка (Нотарот на Убаво) Рачно насликани Висок

DEN 5077.00
DEN 5904.00
-14 %
Достапност

Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи.Брод слики од целиот свет 4. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Минималното време : 5-10 дена. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Тоа е различно од испорака начин. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака.

Големина (Инчен):
20 X 40, 25 X 50, 30 X 60, 35 X 70, 40 X 80
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
2938
M:
M2
R

Производи во категоријата