.

.

рака насликани маслото Дома декорација висок квалитет пејзаж нож сликарство слики DM16062804

рака насликани маслото Дома декорација висок квалитет пејзаж нож сликарство слики DM16062804

DEN 968.00
DEN 1344.00
-28 %
Достапност

П : Кога можам да добијам мојот производ? A : Обработка на Време : 5-8days Превозот време : Кина Пост Воздух : 12-30 дена(САД : 13-18days нормално).Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. П : која е нашата политика за наплата? О : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка,Можете да добиете замена или рефундирање во рок од 15 дена. П : Може да репродуцира слики од мојата слика? A : Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Можете да го проверите вашиот пакет. EMS : 7-10 дена.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. A : на Вашиот задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Протегала рамка : стандардна извоз Пакување со картон.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обработка на Време Типичен Обработка на Време : 5 - 8 дена Превозот Време Кина Пост Воздух : 12-30 дена Fed Ex : 3-7 дена ЕМС : 7-10 дена Пакување Проверете Ние ќе ви ги даде на следење на број по испорака. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.

Модерни слики на платно слика за дневна соба
За : е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Големина (Инчен):
40x50cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x90cm, 80x100cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Dongmei маслени
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DM16062804
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
Чиста прирачник сликарство
Подароци:
маслото подароци
is_customized:
Yes
Тип:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
седи соба декорација:
седи соба декорација сликарство
нож сликарство:
пејзаж нож сликарство слики
R

Производи во категоријата