.

.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, 1 buc силикони мраз бикарбоната сладолед мувла Popsicles кутија решетки

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, 1 buc силикони мраз бикарбоната сладолед мувла Popsicles

DEN 245.00
DEN 350.40
-30 %
Достапност

Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.2 cm
дупка : 4.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.1 cm
12 x 19x 2cm
10.8
Мувла Тежина : 79 g
15 *10.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Број На Модел На:
големи
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
houguanglan
Функција:
Еко-Пријателски
R

Производи во категоријата