.

.

2 Големина на Ролна Храна Складирање Торба Тркалаат Вакуум Sealer Храна Saver Торба 20x500cm/15x500cm Кујна Складирање Алатки

2 Големина на Ролна Храна Складирање Торба Тркалаат Вакуум Sealer Храна Saver Торба 20x500cm/15x500cm

DEN 248.00
DEN 375.84
-34 %
Достапност

Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Спецификации :
Материјал : АП
Боја : како на сликата шоу
Големина : 20*500cm 15*500cm
Карактеристики :
Бесплатни сечење, лесна за употреба
- Отпорност на замрзнување, може да издржи температура промени и топла
- Свежо одржување на време, да ги задржи на мирис, безбедност
- Зелена заштита на животната средина, можете да се отсечени од устата на запечатени ќеси, чисти и повторна употреба
- Може да се користи за вакуумско пакување, aseptic пакување, Жито торба е страна притисок линии, на другата страна на мазна професионални вакуум торба, погоден за сите вакум комората дома и во странство, принципот на автоматско вакуум вакуумско пакување машина. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
1 X Тркалаат Храна Складирање Торба
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Големина:
M, L
Бренд Име:
MOJOYCE
Број На Модел На:
126342
Материјал:
Пластични
Капацитет:
100ml
Дебелина:
2.5 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
Мајчино Млеко Складирање Торба
Обликот:
Плоштад
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Храна
Форма:
Возен Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Кујна
Тип:
Складирање Кеси
Спецификација:
20*500cm
Големина 02:
20*500cm
Големина 01:
15*500cm
Тип На Објект:
Се Тркалаат Храна Складирање Торба
R

Производи во категоријата