.

.

100Pcs/Многу Мат Бела / Зелена Рамен Отворен Врвот Алуминиумска Фолија Торба Вакуум Топлина Печат Пакување Пошта Храна Кафе Чај Mylar Фолија Торба

100Pcs/Многу Мат Бела / Зелена Рамен Отворен Врвот Алуминиумска Фолија Торба Вакуум Топлина Печат Пакување

DEN 254.00
DEN 254.40
-0 %
Достапност

Цел 2500 парчиња, Забрзана Испорака на Производот Екранот
Попуст : 1. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји.

боја:
5x8cm Бела, 6x9cm Бела, 7x10cm Бела, 8x12cm Бела, 9x13cm Бела, 10x15cm Бела, 12x18cm Бела, 5x8cm Зелена, 6x9cm Зелена, 7x10cm Зелена, 8x12cm Зелена, 9x13cm Зелена, 10x15cm Зелена, 12x18cm Зелена
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
WACCOMT Пакет
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
180ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
7 sizea
Дебелина:
8 жица
Материјал:
Мат Алуминиумска Фолија
Спецификација:
7 sizes
Производот:
храна торба
R

Производи во категоријата